Лікарі розповіли про користь теплої води, випитої натщесерце

Склянка теплої води, випитої вранці натщесерце, прискорює процес травлення, попереджає старіння і сприяє втраті зайвої ваги. Вода — це найважливіший елемент, що підтримує життя на нашій планеті. Щоб бути здоровим і добре виглядати, пити її потрібно в достатній для організму кількості.

Якщо ви будете пити воду на голодний шлунок, з вашим організмом відбудуться дивовижні речі. Медики стверджують, що звичайна вода, випита натщесерце, лікує головний біль, хвороби серця, бронхіт, розлади шлунку і інші захворювання! В ідеалі вода повинна бути на градус вище температури тіла. Холодна вода подразнює слизову, а ось тепла краще всмоктується і оновлює тканинну рідину.

Лікарі розповіли, чому так важливо починати свій день зі склянки чистої води, а не з кави або чаю.

По-перше

Вода пробуджує організм, зокрема запустить роботу шлунково-кишкового тракту і травну систему. Таким чином, склянку води налаштовує організм на правильну переробку їжі протягом дня.

По-друге

Тепла вода «вимиває» токсичні речовини з організму. Вона також підвищує еластичність шкіри, тим самим сповільнюючи процес старіння і руйнування клітин. В-третіх

Крім того, випиваючи склянку води натщесерце, ми прискорюємо процес метаболізму. Завдяки цьому організм буде спалювати більшу кількість калорій протягом дня. Відомо, якщо додати до такого напою ще і сік лимона, то процес спалювання жиру буде проходити ще швидше.

Завжди пийте воду невеликими ковтками, можна трохи потримати її в роті.

Добавить комментарий