Самі корисні солодощі для годуючих жінок

Ти годуєш грудьми, але так скучила за солодощів? Не відмовляй собі в ласощах, але тільки в найбільш корисних. А ми підкажемо, які смакоту безпечні для тебе і твого малюка на гв.
Питанням, чи можна солодке при гв, задаються всі без винятку годуючі мами. Навіть якщо ти ведеш супер-здоровий спосіб життя, ні-ні, та й захочеться побалувати себе чимось смачненьким. Скажемо відразу: солодощі при годуванні груддю можна і потрібно їсти. По-перше, це джерело вуглеводів, а твоєму організму зараз вони потрібні для відновлення. По-друге, це джерело серотоніна, просто кажучи, солодкий смак сприятливо впливає на твій настрій, так як сприяє виділенню гормону радості.

Тому немає причин відмовляти собі в солодкому. Ось тільки потрібно знати, які саме кондитерські вироби тобі зараз можна їсти. І, звичайно, не захоплюйся — все добре в міру.

Які солодощі можна при грудному вигодовуванні
У нашій країні на харчування годуючої жінки прийнято накладати суворі обмеження. Це пов’язано з пересторогою і попередженням алергічних реакцій у дитини. Однак сучасні вчені довели, що цей зв’язок є лише в 2-3% випадків. І то, часто алергенними є лише деякі види продуктів, наприклад, молоко тварин, яйця, арахіс. Тобто, тобі бажано виключити ці компоненти і в солодощах. Хоча, сьогодні існує думка, що чим раніше людина познайомиться з малими дозами алергенів, тим меншою буде ймовірність розвитку алергії на них.

Східні солодощі при гв

Східні солодощі — оптимальне рішення для мами на гв. Це всіляка халва, рахат-лукум, пастила. Звичайно, одні повинні бути найвищої якості і вироблені з натуральних продуктів. Обов’язково дивись склад на етикетці або замовляй ласощі у перевіреного кондитера, попередивши, що ти годуєш грудьми. Починай з малих доз, особливо це стосується халви. Якщо за 3 дні у малюка не відбулася зміна стільця, то сміливо вмикай халву в свій щоденний раціон. Пастилу, зефір і лукум можна їсти відразу кілька штук, в них не міститься сильно алергенних компонентів. Допустима добова доза східних солодощів для годуючої мами — 100 грам.

Читай також: Який торт найкорисніший для здоров’я?

Шоколадки і печеньки. Дехто настійно рекомендує не є ні те, ні інше, так як в цих солодощах багато какао, у читанні найсильнішому алергеном. Але, як ми вже говорили, все добре в міру. Почни з одного квадратика улюбленого шоколаду, і поступово збільшуй «дозу» до 50 грам, якщо малюк не реагує занепокоєнням на «шоколадне молоко». Що ж стосується печива, то краще готувати його. Рецепти самого простого печива ти можеш знайти на нашому сайті, а коли малюк підросте — робити печиво разом з ним і для нього. Тобі приносять печиво типу «Марія»? Не найсмачніші ласощі, але безпечне, так як замішується на воді і практично не має у складі барвників, ароматизаторів та консервантів.

Жінка на гв випікає печиво

Варення і джем. Ще один варіант корисного, дозволеного при гв ласощі. Намагайся налягати на домашню консервацію, в якій ти впевнена. Уникай гомогенних джемів, купуй варення з шматочками фруктів і цілими ягодами, за якими одразу можна вгадати плід.

Добавить комментарий