Що не можна робити при отиті у дитини?

Вушні інфекції, коли віруси або бактерії викликають запальний процес у вушках дитини, докучають малюкам з самого раннього віку, доставляючи дитині і його батькам чимало занепокоєння
Біль у вусі є головною ознакою інфекції середнього вуха. У маленьких дітей це захворювання також може супроводжуватися підвищеною температурою, втратою апетиту, неспокійним сном, відмовою смоктати материнське молоко, так як жування і смоктання викликають хворобливі відчуття в вусі.

Старші діти можуть розповісти батькам про біль у вухах. По поведінці немовлят також можна запідозрити недобре. Частий плач, чесання вуха і інша незвичайна поведінка немовляти говорять про необхідність показати дитину його лікаря.

Медики при лікуванні маленького пацієнта рекомендують суворо дотримуватися призначень лікаря і ні в якому разі не займатися небезпечними для здоров’я дитини експериментами.

Що категорично не можна робити при отиті у дитини?
Закапувати рослинне масло, спиртові настоянки, оцет, перекис водню та інші «народні» засоби з домашньої аптечки.
Намагатися видалити сірку і вушні пробки ватяними паличками. Такі спроби не допоможуть зняти запалення, навпаки, надлишок виділень потрапить ще глибше в слуховий канал.
Призначати очні або судинозвужувальні краплі маленьким дітям. Це дуже небезпечно! Багато препарати заборонені до використання для лікування маленьких дітей, і можуть бути призначені виключно медичним працівником.
Робити зігрівальні процедури. При певних формах отиту, наприклад, при гнійних запаленнях, таке лікування сильно зашкодить.
Лікувати запалення за допомогою борного спирту. У малюків ця речовина викликає пересушування шкіри, її подальше роздратування, що лише посилює біль у вушках. У дітей до року цей препарат може спровокувати судоми і сильні алергічні реакції.
Капати будь-які препарати, якщо є імовірність порушення цілісності барабанної перетинки. Самостійно визначити цю патологію неможливо, тому без відвідування лікаря тут не обійтися! Самолікування в цьому випадку загрожує порушенням слуху.

Добавить комментарий