Ці трави і рослини зміцнять імунну систему краще будь-яких ліків

Восени всі дорослі люди стурбовані тим, як зміцнити імунітет і не підхопити сезонний вірус. На сьогоднішній день існує безліч аптечних препаратів, який нібито зміцнюють імунну систему, але експерти не припиняють повторювати всім нам про те, що у людини, яка веде здоровий спосіб життя, харчується правильними продуктами і регулярно рухаються, і без таблеток імунітет буде міцним.

В якості допоміжних засобів для зміцнення захисної функції організму проти хвороботворних мікробів і бактерій, а також вірусів і інфекцій, народна медицина рекомендує звернути увагу і скористатися перевіреними цілющими травами і рослинами.

Ці трави і рослини зміцнять імунну систему краще будь-яких ліків:
Ехінацея. Рослина здатна стимулювати виробництво нових клітин імунної системи і робити їх настільки сильними, що перед ними не встоїть жоден хвороботворний мікроорганізм.

Алое. Свіжий сік алое володіє великим спектром корисних властивостей, але найголовніше — це стимуляція вироблення імунних клітин, здатних знищувати вільних радикалів і хвороботворних бактерій, вірусів, грибків і так далі.

Женьшень. Це рослина позитивно впливає на кровоносну і серцево-судинну системи, відповідно, завдяки цьому можна покращити стан імунної системи, адже прискорене кровообіг, ріс і поділ клітин сприяють хорошому самопочуттю людини.

Ромашка лікарська. Квітки цієї рослини мають антисептичну, протизапальну властивості, тому з їх допомогою можна не тільки вирішити віруси всередині організму, але і не підпустити їх до нього.
Чистотіл. Це рослина збагачене вітаміном С і здатне знищувати бактерії, тому воно ефективно, як міра профілактики сезонних вірусних інфекцій, так і як засіб для лікування вже хворого людини воно теж підійде.

Готуйте із запропонованих відвари і настої трав, вживайте щодня і поїть ними своїх рідних, тоді останній місяць осені і всю зиму ви хворіти не будете, а якщо і підхопите сезонний вірус, то захворювання буде протікати більш плавно і симптоми стануть ослабленими, відповідно — одужання настане раніше покладеного терміну.

Добавить комментарий