Вчені дізналися, чим небезпечні консервовані продукти

Дослідження показало, що негативно впливає на гормональну систему хімікат все ще міститься в 40% консервованої їжі. Це хімічна речовина використовується для більш якісної упаковки і для затвердіння пластику.

Консервовані продукти все ще містять бісфенол А (ВРА) — хімічна речовина, пов’язане з серйозними проблемами для здоров’я. Він був виявлений у 40% харчових консервів, хоча його використання вже давно заборонили в дитячих продуктах харчування і в пластикових пляшках для води через токсичного впливу на організм. Дана субстанція пов’язана з цілим рядом проблем зі здоров’ям, включаючи рак, пологові дефекти, діабет, ожиріння, чоловіче безпліддя і ендометріоз.

Використовується в упаковках з пластику інгредієнт негативно впливає на гормональну систему, оскільки викликає ріст грудей у чоловіків. У новому звіті експертів Center for Environmental Health США йдеться про те, що люди з низьким достатком знаходяться в групі особливого ризику, оскільки більше половини всіх низькоякісних з точки зору змісту консервів продаються в дешевих «доларових» продовольчих магазинах.

Дослідники провели через лабораторний аналіз понад 250 харчових консервів з супермаркетів і доларових магазинів в 11 штатах. З’ясувалося, що майже 40% консервів містять цей хімікат. Незважаючи на настільки тривожний результат, дане число є досягненням, оскільки аналогічний аналіз два роки тому показав наявність ВРА в 67% консервованої їжі. Але і 40% становлять небезпеку для здоров’я населення. Вчені підкреслює, що кількість бісфенолу-А в продуктах харчування необхідно звести до нуля.

Дослідники заявили, що в багатьох областях Америки так звані доларові магазини є єдиним місцем, де люди набувають всі продукти харчування, включаючи фрукти та овочі. Бісфенол був виявлений російськими хіміками в 1891 році, він використовувався при виготовленні пластику з 1957 року. Небезпека бісфенолу-А полягає в тому, що він повторює дію жіночого гормону естрогену. Речовина проникає в організм через їжу, яка зберігалася в містять НА упаковках. Він проникає в організм навіть через дихання з домашнім пилом.

Добавить комментарий