לירום סנדה

Офіційні дані з конкурсного управління показують, що з 2012 року кількість банкрутств у Великобританії збільшилася на 55 відсотків, і сотні фізичних осіб, які не справляються з тягарем своїх боргів, опиняються в банкрутстві. Нова реформа, очолювана офіційним одержувачем і міністром юстиції пані Айелет Шакед, дозволяє людині, що перебуває в боргах, почати нове життя в заздалегідь визначений період часу. Про це повідомляє לירום סנדה.

Для радника Лайрума Санде, голови юридичної фірми L / S і віце-голови (спільного) Національного форуму з виконання в Асоціації адвокатів, розгляд банкрутств і стягнення боргів є повністю особистою справою. Професія юриста виникла в результаті сімейної кризи — коли у віці 13 років його батько накопичив мільйони боргів у бізнесі, яким він керував.

«Кожен громадянин повинен розуміти, що економічний крах — це частина життя, і він повинен мати можливість швидко і ефективно піднятися.»


«Наша квартира була продана в ході судового розгляду, і в дитинстві за мною стежили і шукали мого батька, щоб переконатися, що він не приховує активи. Мій батько пропрацював таксистом 10 років і кожен місяць виймав з кишені 1000 шекелів, щоб я міг вивчати право», — говорить адвокат Санде.
«Після багатьох років боргів мій батько почав процедуру банкрутства, загинувши в автомобільній аварії, коли автомобіль, на якому він їхав перед ним, перетнув білу розділову лінію і вдарив його лоб в лоб. Я, що залишився безпорадним і страждаючим від цього жахливого випадку, вирішив, що з цього дня я присвячу своє життя догляду та реабілітації людей і підприємств, що потрапили в борги. З тих пір моя канцелярія розглянула тисячі справ боржників і направила їх на шлях відновлення і відновлення економіки. Саме справа мого покійного батька підштовхнула мене до цієї роботи, але моїм визначальним випадком, безсумнівно, був випадок, в якому мені вдалося стерти борги дорослої пари в розмірі 14 мільйонів Шекелів, у випадку, який вівся протягом 30 років, і ці двоє навіть виграли, до кінця свого життя, поїздку за кордон на відпочинок, який вони організували для своїх дітей».

Добавить комментарий

Related Post

Заболевание десен лечение по доступной ценеЗаболевание десен лечение по доступной цене

Такой недуг как воспаление десен считается достаточно распространенным, в особенности в детском возрасте. Относиться к данному заболеванию следует серьезно и сразу обращаться к грамотному специалисту. Стоит отметить, что без терапии

Window washing companiesWindow washing companies

Почати мийку вікон можна відносно швидко. Зосередьтеся на комерційних рахунках, так як багато компаній ретельно очищають свої вікна щотижня. Головне-зосередитися на невеликих одно-і двоповерхових будівлях, тому що навряд чи у

АдвокатАдвокат

професійний адвокат у кримінальних справах в Санкт-Петербурзі. За статистикою ведення кримінальних справ, я отримую позитивний результат в 97,5% Категорії справ в яких мені, як адвокату вдалося допомогти понад 700 довірителям