לירום סנדה

Офіційні дані з конкурсного управління показують, що з 2012 року кількість банкрутств у Великобританії збільшилася на 55 відсотків, і сотні фізичних осіб, які не справляються з тягарем своїх боргів, опиняються в банкрутстві. Нова реформа, очолювана офіційним одержувачем і міністром юстиції пані Айелет Шакед, дозволяє людині, що перебуває в боргах, почати нове життя в заздалегідь визначений період часу. Про це повідомляє לירום סנדה.

Для радника Лайрума Санде, голови юридичної фірми L / S і віце-голови (спільного) Національного форуму з виконання в Асоціації адвокатів, розгляд банкрутств і стягнення боргів є повністю особистою справою. Професія юриста виникла в результаті сімейної кризи — коли у віці 13 років його батько накопичив мільйони боргів у бізнесі, яким він керував.

«Кожен громадянин повинен розуміти, що економічний крах — це частина життя, і він повинен мати можливість швидко і ефективно піднятися.»


«Наша квартира була продана в ході судового розгляду, і в дитинстві за мною стежили і шукали мого батька, щоб переконатися, що він не приховує активи. Мій батько пропрацював таксистом 10 років і кожен місяць виймав з кишені 1000 шекелів, щоб я міг вивчати право», — говорить адвокат Санде.
«Після багатьох років боргів мій батько почав процедуру банкрутства, загинувши в автомобільній аварії, коли автомобіль, на якому він їхав перед ним, перетнув білу розділову лінію і вдарив його лоб в лоб. Я, що залишився безпорадним і страждаючим від цього жахливого випадку, вирішив, що з цього дня я присвячу своє життя догляду та реабілітації людей і підприємств, що потрапили в борги. З тих пір моя канцелярія розглянула тисячі справ боржників і направила їх на шлях відновлення і відновлення економіки. Саме справа мого покійного батька підштовхнула мене до цієї роботи, але моїм визначальним випадком, безсумнівно, був випадок, в якому мені вдалося стерти борги дорослої пари в розмірі 14 мільйонів Шекелів, у випадку, який вівся протягом 30 років, і ці двоє навіть виграли, до кінця свого життя, поїздку за кордон на відпочинок, який вони організували для своїх дітей».

Добавить комментарий

Related Post

СтендыСтенды

Стенды для начальной школы отличаются своим ярким дизайном, привлекающим внимание самых маленьких школьников. Они могут содержать в себе фундаментальные основы, с которых начинается обучение в школе: алфавит, таблица умножения, символика

Нефтяные сорбентыНефтяные сорбенты

Дослідники Міжнародної Асоціації нафтової індустрії по збереженню навколишнього середовища (International Petroleum Industry Environmental Conservation Association) розрахували, що одна тонна нафти, що потрапила у воду, розливається поступово збільшується плямою, товщина якого

Генератор дизельныйГенератор дизельный

Принцип роботи установки дизельні генератори Робота системи починається з механічної енергії, яка виникає внаслідок розширення газів в ДВС. Колінчастий вал приводиться в обертання кривошипно-шатунним механізмом. Далі обертальний момент передається на