לירום סנדה

Офіційні дані з конкурсного управління показують, що з 2012 року кількість банкрутств у Великобританії збільшилася на 55 відсотків, і сотні фізичних осіб, які не справляються з тягарем своїх боргів, опиняються в банкрутстві. Нова реформа, очолювана офіційним одержувачем і міністром юстиції пані Айелет Шакед, дозволяє людині, що перебуває в боргах, почати нове життя в заздалегідь визначений період часу. Про це повідомляє לירום סנדה.

Для радника Лайрума Санде, голови юридичної фірми L / S і віце-голови (спільного) Національного форуму з виконання в Асоціації адвокатів, розгляд банкрутств і стягнення боргів є повністю особистою справою. Професія юриста виникла в результаті сімейної кризи — коли у віці 13 років його батько накопичив мільйони боргів у бізнесі, яким він керував.

«Кожен громадянин повинен розуміти, що економічний крах — це частина життя, і він повинен мати можливість швидко і ефективно піднятися.»


«Наша квартира була продана в ході судового розгляду, і в дитинстві за мною стежили і шукали мого батька, щоб переконатися, що він не приховує активи. Мій батько пропрацював таксистом 10 років і кожен місяць виймав з кишені 1000 шекелів, щоб я міг вивчати право», — говорить адвокат Санде.
«Після багатьох років боргів мій батько почав процедуру банкрутства, загинувши в автомобільній аварії, коли автомобіль, на якому він їхав перед ним, перетнув білу розділову лінію і вдарив його лоб в лоб. Я, що залишився безпорадним і страждаючим від цього жахливого випадку, вирішив, що з цього дня я присвячу своє життя догляду та реабілітації людей і підприємств, що потрапили в борги. З тих пір моя канцелярія розглянула тисячі справ боржників і направила їх на шлях відновлення і відновлення економіки. Саме справа мого покійного батька підштовхнула мене до цієї роботи, але моїм визначальним випадком, безсумнівно, був випадок, в якому мені вдалося стерти борги дорослої пари в розмірі 14 мільйонів Шекелів, у випадку, який вівся протягом 30 років, і ці двоє навіть виграли, до кінця свого життя, поїздку за кордон на відпочинок, який вони організували для своїх дітей».

Добавить комментарий

Related Post

Реклама в интернетеРеклама в интернете

Добірний гумор, відмінні екранні шпалери, прикольне відео і смішні кліпи, красиві дівчата, безкоштовні електронні КНИГИ. У нас реклама в интернете сайта. Найбільш добірні Анекдоти, історії, афоризми та інші веселості! Все

Частная школаЧастная школа

Ми відкрили школу нового формату, яка могла б створювати і ділитися новими стандартами навчання в Україні: Ми використовуємо best practiceукраїнського та зарубіжного досвіду DEC, а також зарубіжних партнерів і менторів:

БиткойнБиткойн

Биткойн-это децентрализованная криптовалюта, первоначально описанная в техническом документе 2008 года человеком или группой людей, использующих псевдоним Сатоши Накамото. Он был запущен вскоре после этого, в январе 2009 года. Биткойн-это пиринговая