Android chat api

Чат в додатку сподобається користувачам
Простий у використанні API чату, власні пакети SDK для чату і повністю керована платформа чату на бекенді скорочують час виведення продукту на ринок. У нас найкращій android chat api.

Створюйте сучасні можливості чату та обміну повідомленнями за допомогою квитанцій про доставку, автономних повідомлень, відомостей про присутність, перекладу, інструментів модерації та аналітики.

Почніть швидко працювати з Sendbird UIKit, з елегантними готовими компонентами інтерфейсу користувача і відправте чат за лічені дні. Голосові та відеодзвінки в додатку
Від охорони здоров’я до знайомств і обслуговування клієнтів-підключення користувачів за допомогою наших голосових і відео API ніколи не було таким простим.

Чисті обличчя. Ніяких лагів. Sendbird Calls для голосу і відео просто працює, щоб ваші користувачі могли спілкуватися в вашому додатку, як в реальному житті.

Комбінуйте чат, голосовий зв’язок і відео, щоб користувачі отримували доступ до всіх потрібних функцій, яких вони очікували. Потужна підтримка живого чату прямо в додатку для обміну повідомленнями. Push-повідомлення тримають ваших клієнтів в курсі і залучають їх.

Надайте підтримку в чаті за запитом в додатку і в контексті їх проблеми для більш швидкого вирішення.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс агента для управління чергою, маршрутизації заявок в службу підтримки, перегляду контексту клієнта і відстеження відповідей.

Добавить комментарий

Related Post

Зимние шиныЗимние шины

Хіба є щось важливіше і дорожче власної безпеки і безпеки своїх близьких? Будь-яка людина, не замислюючись, відповість, що ні! Живучи в нашому регіоні, ми всі знаємо, яка в нас нестабільна

Генератор дизельныйГенератор дизельный

Принцип роботи установки дизельні генератори Робота системи починається з механічної енергії, яка виникає внаслідок розширення газів в ДВС. Колінчастий вал приводиться в обертання кривошипно-шатунним механізмом. Далі обертальний момент передається на

МедкнижкаМедкнижка

Медкнижку варто отримати тим людям, які контактують з продуктами харчування (продавець, офіціант, кухар), надають косметичні процедури, працюють в лікарнях, зайняті на харчовому виробництві, вчителі, вихователі і т. п. Не для