Android chat api

Чат в додатку сподобається користувачам
Простий у використанні API чату, власні пакети SDK для чату і повністю керована платформа чату на бекенді скорочують час виведення продукту на ринок. У нас найкращій android chat api.

Створюйте сучасні можливості чату та обміну повідомленнями за допомогою квитанцій про доставку, автономних повідомлень, відомостей про присутність, перекладу, інструментів модерації та аналітики.

Почніть швидко працювати з Sendbird UIKit, з елегантними готовими компонентами інтерфейсу користувача і відправте чат за лічені дні. Голосові та відеодзвінки в додатку
Від охорони здоров’я до знайомств і обслуговування клієнтів-підключення користувачів за допомогою наших голосових і відео API ніколи не було таким простим.

Чисті обличчя. Ніяких лагів. Sendbird Calls для голосу і відео просто працює, щоб ваші користувачі могли спілкуватися в вашому додатку, як в реальному житті.

Комбінуйте чат, голосовий зв’язок і відео, щоб користувачі отримували доступ до всіх потрібних функцій, яких вони очікували. Потужна підтримка живого чату прямо в додатку для обміну повідомленнями. Push-повідомлення тримають ваших клієнтів в курсі і залучають їх.

Надайте підтримку в чаті за запитом в додатку і в контексті їх проблеми для більш швидкого вирішення.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс агента для управління чергою, маршрутизації заявок в службу підтримки, перегляду контексту клієнта і відстеження відповідей.

Добавить комментарий

Related Post

Кофе брейкКофе брейк

Плануєте організувати каву-брейк в Санкт-Петербурзі ? Звертайтеся до нас! Організація кава-брейків та інших виїзних банкетів в Санкт-Петербурзі – виїзний кейтеринг) — один з основних профілів нашої діяльності. Відмінні умови організації,

Доска объявленийДоска объявлений

Портал безкоштовних оголошень Россії пропонує всім бажаючим відшукати безліч вигідних пропозицій від рекламодавців з різних регіонів Россії. Користуватися нашим сервісом досить просто. Наприклад, вам потрібно знайти публікацію про здачу нерухомості

CRM для туризмаCRM для туризма

Для того щоб Автоматизація була успішною, СРМ для турагентства повинна враховувати певну специфіку цього бізнесу: база стратегічних партнерів (авіакомпанії, готелі і так далі). Програма повинна обробляти інформацію так, щоб менеджер,