Чистка бойлера

Стабільно працюючий бойлер є одним з ключових факторів комфорту в будинку, адже саме цей прилад забезпечує нас таким чудовим благом цивілізації, як Постійне гаряче водопостачання. У нас найкраща чистка бойлера в Одессе.

Сучасні водонагрівачі мають досить великий середній термін служби — 10-12 років, але, звичайно ж, за умови своєчасного професійного догляду. А необхідність ремонту і планової чистки бойлера далеко не завжди здається очевидною. Які ж ознаки того, що пристрою потрібна діагностика майстра?

В ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНИЙ РЕМОНТ БОЙЛЕРА:
Ви стали помічати сторонній шум, тріск або інші нехарактерні звуки при нагріванні
Нагрівання води стало відбуватися значно повільніше
Прилад перестав включатися
Гаряча вода, що йде з крана, має відтінок іржі і неприємний запах
Збільшилася витрата електроенергії під час роботи пристрою
При включенні бойлера спрацьовує автомат
Водонагрівач став протікати
Вилка приладу перегрівається
Пристрій б’ється струмом
Якщо при роботі бойлера ви помітили один або кілька з перерахованих вище ознак — значить приладу негайно необхідний ремонт або планова чистка майстром. В іншому випадку пристрій може швидко вийти з ладу.

НАВІЩО І ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ ЧИСТКУ ВОДОНАГРІВАЧА?
Виробники бойлерів рекомендують проводити чистку приладу в середньому 1 раз в 1-2 роки. Частота проведення цієї процедури багато в чому залежить від якості води, що надходить в пристрій (ступеня її жорсткості і кількості домішок). На жаль, вода, що надходить до нас з міських трубопроводів, з часом залишає на Тене величезну кількість накипу, що виводить з ладу нагрівальний прилад. До слова, саме утворення накипу на тені стає причиною більш ніж 70% ремонту бойлерів.

Добавить комментарий

Related Post

РозпилювачРозпилювач

В интернет-магазине UVC представлен широкий ассортимент полевых и садовых распылителей известных во всем мире производителей. Среди них Вы найдете распылители Lechler (Лехлер), Geoline (Геолайн), Teejet (Тіджет), Albuz (Албуз), Polmac (Полмак),

Е-ВизуЕ-Визу

Станом на квітень 2018, на електронні візи (e-Visa) в Україну можуть подаватися громадяни 46 країн. Ми допоможимо сделать е-Визу в Украину. Електронні візи видає МЗС України. Така віза дозволяє дворазовий

Стеллаж металлическийСтеллаж металлический

Металеві стелажі — це поличні системи зберігання для складських і торгових приміщень. Вони використовуються для архіву, офісних, торгових і складських приміщень. Вироби незамінні при розміщенні вантажу і папок з документами.