Diplomat

Інтернет-магазин Diplomat офіційно представляє в Україні відомі турецькі і європейські бренди: TERGAN, NERI KARRA, TONY BELLUCCI, RINO, REFORM, KARYA . Вся продукція цих марок сертифікована і виготовлено тільки з екологічно чистих матеріалів. Ми завжди працюємо з компаніями, вироби яких зарекомендували себе давно і цінуються нашими постійними клієнтами, а прямі контракти дозволяють зменшити собівартість товарів і продавати їх за найприйнятнішою ціною. Детальніше на diplomat.com.ua.

Всі фото товару з каталогу нашого магазину, зроблені з оригіналу вироби, досвідченими і професійними фотографами у фотостудії. Тому покупець може бути впевнений у відповідності з тим, що замовлений ним товар, ідентичний побаченому в інтернет-магазині. Також для зручності вибору, ми використовуємо «живі» фото з моделями, щоб можна було краще зрозуміти розмір виробу і як він буде реально виглядати. При необхідності, наші менеджери з продажу, можуть вислати додаткові фото або відео, зацікавився товару перед відправкою.

Стильні шкіряні сумки, гаманці та аксесуари для тих хто цінує якість

Для зручного пошуку товару, ми пропонуємо клієнтам інтернет-магазину зручний фільтр. З допомогою нього ви можете швидко і точно підібрати потрібний товар, згідно вашим вимогам. Дуже зручними функціями при виборі шкіряних виробів в інтернет-магазині, є кнопки В Порівняння та Уподобань. Обов’язково скористайтеся ними. Після збереження вподобаного вироби, програма запам’ятовує і надає його зручним списком для порівняння і вибору. В цьому списку буде і фото і ціна товару, і його короткий опис.

Фільтр дозволяє відібрати по наступним характеристикам:

За ціною
По брендам
За розміром
За типом і кольором матеріалу
По фактурі матеріалу
За розміром
Кількістю внутрішніх і зовнішніх відділень
За наявністю і формою ременя або ручки
Тип виробу
Кількістю додавань
За формою
За типом закриття
Для чоловіків або для жінок
Якщо ж ви хочете заощадити час, або отримати кваліфіковану допомогу у виборі товару ви можете задати всі свої запитання нашого спеціаліста будь-яким зручним для вас способом: написавши нам в чат на сайті, в Viber, WhatsApp, Telegram, на пошту або зателефонувавши до нас на гарячу лінію. Ми відповімо Вам швидко і з радістю постараємося максимально точно підібрати продукцію, згідно вашим вимогам.

Для купівлі чи замовлення вподобаного гаманця чи сумки, клієнти інтернет-магазину можуть скористатися повною реєстрацією, оформивши замовлення у Кошику, так і настільки популярною кнопкою Купити в 1 Клік (Купити Швидко). Напишіть свій мобільний номер, натисніть на кнопку і ми зателефонуємо Вам у найближчі хвилини, щоб прийняти замовлення по телефону.