Генератор дизельный

Принцип роботи установки
дизельні генератори
Робота системи починається з механічної енергії, яка виникає внаслідок розширення газів в ДВС. Колінчастий вал приводиться в обертання кривошипно-шатунним механізмом. Далі обертальний момент передається на ротор генератора, який в свою чергу створює електромагнітне поле, що утворює індукційний змінний струм. У нас генератор дизельный купить.

До основних складових конструкції дизельного генератора відносяться:
двигун внутрішнього згоряння, що працює на дизелі, а також всі необхідні додаткові системи охолодження, подача палива, повітря та інше;
генератор змінного струму (альтернатор). Може бути асинхронного або синхронного типу;
система кріплення, в яку входить рама, кріпильний контейнер і захисний кожух;
система контролю і управління.

Особливості вибору
Дизельні електростанції і генератори здатні забезпечити енергетичну незалежність від центральних ліній електропередач. Особливі технічні характеристику дають можливість використовувати механізми однаково успішно як у побуті, так і в промислових масштабах. Генератори дизельні стають незамінними при проведенні ремонтів, масових заходів, для освітлення заміських будинків і дач, котеджів.

дизельні электростанцииЭлектростанции і генератори, що працюють на дизельному паливі – надзвичайно затребуване обладнання. Однак щоб бути максимально впевненим в стабільному енергопостачанні, необхідно спочатку коректно вибрати установку.

Потужність
Основним критерієм при виборі дизельних електростанцій і генераторів вважається його потужність. Для кожного окремо випадку агрегат підбирається в індивідуальному порядку. Від показника потужності безпосередньо залежить вартість обладнання. Помилково вважати, що при покупці дуже потужного генератора можна істотно заощадити. Якщо обладнання працює «в пів сили», це в рази збільшує собівартість виробленої енергії, а також тягне за собою велику вірогідність поломки агрегату.

Щоб розуміти, який саме потужності потрібно купити дизельний генератор, треба порахувати приблизну сумарне навантаження від всіх приладів-споживачів. Потужність агрегату не може бути менше цього показника.

Можливість підтримувати напругу
Згідно з даним параметром всі дизельні електростанції і генератори діляться на:

асинхронні-підтримують напругу на одному рівні, використовуються для живлення надчутливих приладів;
синхронні – підходять для постачання електрикою будівельних та інших об’єктів.

дизельна электростанцияДвигатель
Двигун дизельного генератора може бути високооборотним (3000 оборотів в хвилину) і низькообертовим (1500 оборотів в хвилину). Вибір моделі безпосередньо залежить від інтенсивності передбачуваного навантаження. Якщо в планах використовувати станцію не в постійному режимі (не більше 500 мотогодин в рік), то краще придбати агрегат з високооборотним двигуном. Низькообертові двигуни призначаються для тривалої роботи.

Автоматизація
Рівень автоматизації пристрою залежить від рівня обслуговування. Якщо передбачається кваліфікований сервіс і постійна присутність працівника біля агрегату, то можна обійтися ручним запуском. При відсутності обслуговуючого персоналу і коли апарат використовується в якості резервного джерела живлення, необхідний автоматизований режим, який захистить струмоприймачі від стрибків напруги, забезпечить контроль живильної мережі, а також запустить апарат при відсутності подачі електроенергії з основної лінії.

Добавить комментарий

Related Post

Роспись одеждыРоспись одежды

Мама вирішила не розмінюватися по дрібницях і шукати найбільш підходяще дівчаче ім’я-Олександра підходить на всі випадки життя: від Сашенька-яка-розумничка, через Санек-дай-кофту-до Олександра-треба-серйозно-поговрити!!! У сім років я вперше сильно захворіла. Коли

ФасилиаторФасилиатор

Для багатьох людей думка про «дикість робочого середовища» означає фізичний збиток, який один може завдати іншому. У будь-якому випадку, є ще один тип жорстокості робочого середовища, який є настільки ж