Генератор дизельный

Принцип роботи установки
дизельні генератори
Робота системи починається з механічної енергії, яка виникає внаслідок розширення газів в ДВС. Колінчастий вал приводиться в обертання кривошипно-шатунним механізмом. Далі обертальний момент передається на ротор генератора, який в свою чергу створює електромагнітне поле, що утворює індукційний змінний струм. У нас генератор дизельный купить.

До основних складових конструкції дизельного генератора відносяться:
двигун внутрішнього згоряння, що працює на дизелі, а також всі необхідні додаткові системи охолодження, подача палива, повітря та інше;
генератор змінного струму (альтернатор). Може бути асинхронного або синхронного типу;
система кріплення, в яку входить рама, кріпильний контейнер і захисний кожух;
система контролю і управління.

Особливості вибору
Дизельні електростанції і генератори здатні забезпечити енергетичну незалежність від центральних ліній електропередач. Особливі технічні характеристику дають можливість використовувати механізми однаково успішно як у побуті, так і в промислових масштабах. Генератори дизельні стають незамінними при проведенні ремонтів, масових заходів, для освітлення заміських будинків і дач, котеджів.

дизельні электростанцииЭлектростанции і генератори, що працюють на дизельному паливі – надзвичайно затребуване обладнання. Однак щоб бути максимально впевненим в стабільному енергопостачанні, необхідно спочатку коректно вибрати установку.

Потужність
Основним критерієм при виборі дизельних електростанцій і генераторів вважається його потужність. Для кожного окремо випадку агрегат підбирається в індивідуальному порядку. Від показника потужності безпосередньо залежить вартість обладнання. Помилково вважати, що при покупці дуже потужного генератора можна істотно заощадити. Якщо обладнання працює «в пів сили», це в рази збільшує собівартість виробленої енергії, а також тягне за собою велику вірогідність поломки агрегату.

Щоб розуміти, який саме потужності потрібно купити дизельний генератор, треба порахувати приблизну сумарне навантаження від всіх приладів-споживачів. Потужність агрегату не може бути менше цього показника.

Можливість підтримувати напругу
Згідно з даним параметром всі дизельні електростанції і генератори діляться на:

асинхронні-підтримують напругу на одному рівні, використовуються для живлення надчутливих приладів;
синхронні – підходять для постачання електрикою будівельних та інших об’єктів.

дизельна электростанцияДвигатель
Двигун дизельного генератора може бути високооборотним (3000 оборотів в хвилину) і низькообертовим (1500 оборотів в хвилину). Вибір моделі безпосередньо залежить від інтенсивності передбачуваного навантаження. Якщо в планах використовувати станцію не в постійному режимі (не більше 500 мотогодин в рік), то краще придбати агрегат з високооборотним двигуном. Низькообертові двигуни призначаються для тривалої роботи.

Автоматизація
Рівень автоматизації пристрою залежить від рівня обслуговування. Якщо передбачається кваліфікований сервіс і постійна присутність працівника біля агрегату, то можна обійтися ручним запуском. При відсутності обслуговуючого персоналу і коли апарат використовується в якості резервного джерела живлення, необхідний автоматизований режим, який захистить струмоприймачі від стрибків напруги, забезпечить контроль живильної мережі, а також запустить апарат при відсутності подачі електроенергії з основної лінії.

Добавить комментарий

Related Post

Канализационные трубыКанализационные трубы

Каналізаційні труби — основна складова будь-каналізаційної системи. Правильний вибір труб забезпечить її безперебійну і довговічну роботу. Від того, наскільки якісно і грамотно буде прокладена каналізаційна система, залежить не тільки рівень

Нефтяные сорбентыНефтяные сорбенты

Дослідники Міжнародної Асоціації нафтової індустрії по збереженню навколишнього середовища (International Petroleum Industry Environmental Conservation Association) розрахували, що одна тонна нафти, що потрапила у воду, розливається поступово збільшується плямою, товщина якого

АвіаквиткиАвіаквитки

Авиаперелеты — это отличная альтернатива железнодорожному или автомобильному транспорту. Путешествие на самолете отличается скоростью передвижения, комфортом, высоким уровнем сервиса. Если вы ограничены во времени, лучшим решением будет приобрести авиабилеты. У