Корм для собак кейс по продвижению

У цьому Кейсі ми розповімо про просування інтернет-магазину натуральної їжі для собак»Натуралка». Ніша проекту досить вузька-клієнт продає не звичний сухий корм, а його натуральну заміну. Ми розповімо, що це Корм для собак кейс по продвижению.

За 7 місяців:

Instagram та Facebook зробили 1348 продажів за допомогою таргетованої реклами.
Привели 1498 цільових передплатників в аккаунт за допомогою конкурсних механік.
Кейс розділений на 2 етапи: збільшення продажів і збільшення передплатників. Діяльність компанії: виробництво і дистрибуція кормів для собак і кішок, власний інтернет-магазин.

Цільова аудиторія: сегмент В2С, всі власники собак і кішок. Сегмент В2В, власники розплідників, притулків для тварин.

Цілі присутності в соціальних медіа:
підвищення впізнаваності продукту
створення позитивного іміджу продукції
презентація продукту, підвищення інформованості про продукт
робота з питаннями і запереченнями

Важливий момент при створенні будь-якої спільноти-це його оформлення і назва. Для даного проекту ми зробили, закріплене зверху меню для зручної навігації користувачам. Назва групи було вибрано, виходячи з популярних запитів в пошуку «ВКонтакте» з даної тематики. Таким чином, ми не тільки позначили діяльність компанії, але і вивели в ТОП-5 в пошуку за ключовим запитом «сухі корми».

У групі спостерігається дуже висока активність користувача. З одного боку, це обумовлено цікавою тематикою самої продукції, з іншого боку – наявністю цікавого контенту і проведених активностей. Так, у проведеному конкурсі було розміщено 210 робіт. У конкурсі» улюблена іграшка » взяло участь 210 осіб. За 2 місяці в опитуванні «який у вас породи собака» проголосувало 1 099 осіб. В обговореннях» якої породи у вас собака або кішка » 2 місяці 245 користувачів розповіли про своїх вихованців, з низ 85% поділилися фотографіями своїх улюбленців.

Вже через місяць робіт ми виявили адвокатів бренду-людей, які активно і безкорисливо надсилають цікавий матеріал, беруть участь в житті спільноти, рекомендують корм ProBalance.

Проведення рекламної кампанії
Для кожного проекту важливо підібрати свій канал залучення цільової аудиторії. Тому ми протестували і порівняли результати при розміщенні рекламних постів в пабліках і таргетовану рекламу. Результати тестового флайта показали, що для даного типу продукції ефективніше застосовувати таргетовану рекламу, хоча при розміщенні в пабліках виходить більше охоплення аудиторії.

Добавить комментарий

Related Post

Женские платьяЖенские платья

Жіночі сукні-найкраще що придумали модельєри Це один з найпопулярніших елементів жіночого одягу, тому що саме плаття наповнює нас енергією жіночності і привабливості. Їх прототипом можна вважати плащі і накидки. Фасони

Установка пневматической подвескиУстановка пневматической подвески

Установка пневматической подвески Перевага: — збільшення вантажопідйомності; — зниження бічних кренів і розгойдувань в поворотах і при нерівномірному завантаженні МС; зниження поздовжніх розгойдувань при розгоні / гальмуванні і проїзді через