Lerum Sanda

Юридична фірма Lerum Sanda вже 4 роки поспіль входить в число 25 найбільших юридичних фірм в країні і в даний час займає перше місце в країні за кількістю багатопрофільних офісів. Фірма добре відома і є лідером у своїй галузі за рейтингами DUNS100 і BDICODE, а також впливова в своїй області в усьому світі. Про це повідомляє לירום סנדה.

Компанія була заснована в 2009 році радником Лірумом Санда, який спеціалізується в області неплатоспроможності, ліквідації та відновлення підприємств і компаній, що знаходяться в кризі.

Адв Санде обіймав посаду заступника Голови Національного форуму з виконання в Асоціації адвокатів.Сьогодні він представляє колегію адвокатів у різних дискусіях Кнесету, бере участь у розробці законодавства багатьох законів і читає лекції в цій галузі як для господарюючих суб’єктів в економіці, так і в рамках професійних конференцій і тренінгів для юристів.

У фірмі працюють 130 співробітників, у тому числі більше 80 юристів в Ізраїлі і по всьому світу, а також інші фахівці в різних областях: податкова і економіка, обчислювальна техніка, Секретарська, адміністративна, маркетингова, Кадрова і фінансова. Завдяки професійній і багатопрофільній команді, кожен клієнт користується особистою увагою, повною доступністю і ретельним і самовідданим доглядом. Все це при повному поділі процесу з клієнтом і пошуку найбільш ефективних способів досягнення найкращих результатів.

Офісні відділи:
Неплатоспроможність і представництво інтересів боржників-це компанії, юридичні та фізичні особи, які зазнають фінансових труднощів.

Комерційний відділ-Консалтинг та управління складними і багатопрофільними комерційними та цивільними судовими розглядами.

Трудове право-представництво інтересів працівників і роботодавців у спорах в трибуналі.

Банківська справа-представлення інтересів приватних клієнтів перед кредитними спілками і банками.

Правила дорожнього руху-скасування балів, водіння в нетверезому вигляді, наркотики, дискваліфіковане водіння, медичний інститут, автомобільні аварії та повернення прав.

Департамент нерухомості, планування та будівництва-Управління проектами, включаючи будівництво житлових будинків, оновлення міст типу евакуаційного будівництва та типу TAMA 38, а також супутні операції з нерухомістю в Ізраїлі та за кордоном.

Податковий департамент-Консультаційні послуги, Податкове планування, досягнення домовленостей, а також супровід та представлення інтересів податкових органів у всіх судових розглядах, включаючи обробку податку на прибуток, ПДВ та земельного податку.

Військове право-представлення інтересів військовослужбовців, які перебувають на службі, постійного персоналу та резервістів, які підозрюються або звинувачуються у скоєнні злочинів.

Закон про правопорушення та недбалість — автомобільні аварії, нещасні випадки на роботі, страхові претензії, претензії щодо медичної недбалості, збиток від правопорушень.

Суди-представлення інтересів клієнтів у складних цивільних і комерційних судових справах, міжнародних судових розглядах, банківській справі, нерухомості, корпоративному, планувальному і будівельному праві та ліцензуванні бізнесу.

Добавить комментарий

Related Post

Отслеживание посылкиОтслеживание посылки

Транспортна компанія ЅАТ надає логістичні послуги, здійснює вантажоперевезення по Україні та Європі, експрес-доставку документів і посилок, міжнародну FTL — і LTL-доставку посилок і вантажів.З 2002 року наша команда надає бездоганний

Выпрямление волосВыпрямление волос

Кератинове выпрямление волос за бразильською технологією-це інноваційна процедура в світі краси! Використовується для волосся будь – якого типу, стійкість отриманого ефекту-від 3 до 6 місяців, в залежності від правильності догляду.

Е-ВизуЕ-Визу

Станом на квітень 2018, на електронні візи (e-Visa) в Україну можуть подаватися громадяни 46 країн. Ми допоможимо сделать е-Визу в Украину. Електронні візи видає МЗС України. Така віза дозволяє дворазовий