Lerum Sanda

Юридична фірма Lerum Sanda вже 4 роки поспіль входить в число 25 найбільших юридичних фірм в країні і в даний час займає перше місце в країні за кількістю багатопрофільних офісів. Фірма добре відома і є лідером у своїй галузі за рейтингами DUNS100 і BDICODE, а також впливова в своїй області в усьому світі. Про це повідомляє לירום סנדה.

Компанія була заснована в 2009 році радником Лірумом Санда, який спеціалізується в області неплатоспроможності, ліквідації та відновлення підприємств і компаній, що знаходяться в кризі.

Адв Санде обіймав посаду заступника Голови Національного форуму з виконання в Асоціації адвокатів.Сьогодні він представляє колегію адвокатів у різних дискусіях Кнесету, бере участь у розробці законодавства багатьох законів і читає лекції в цій галузі як для господарюючих суб’єктів в економіці, так і в рамках професійних конференцій і тренінгів для юристів.

У фірмі працюють 130 співробітників, у тому числі більше 80 юристів в Ізраїлі і по всьому світу, а також інші фахівці в різних областях: податкова і економіка, обчислювальна техніка, Секретарська, адміністративна, маркетингова, Кадрова і фінансова. Завдяки професійній і багатопрофільній команді, кожен клієнт користується особистою увагою, повною доступністю і ретельним і самовідданим доглядом. Все це при повному поділі процесу з клієнтом і пошуку найбільш ефективних способів досягнення найкращих результатів.

Офісні відділи:
Неплатоспроможність і представництво інтересів боржників-це компанії, юридичні та фізичні особи, які зазнають фінансових труднощів.

Комерційний відділ-Консалтинг та управління складними і багатопрофільними комерційними та цивільними судовими розглядами.

Трудове право-представництво інтересів працівників і роботодавців у спорах в трибуналі.

Банківська справа-представлення інтересів приватних клієнтів перед кредитними спілками і банками.

Правила дорожнього руху-скасування балів, водіння в нетверезому вигляді, наркотики, дискваліфіковане водіння, медичний інститут, автомобільні аварії та повернення прав.

Департамент нерухомості, планування та будівництва-Управління проектами, включаючи будівництво житлових будинків, оновлення міст типу евакуаційного будівництва та типу TAMA 38, а також супутні операції з нерухомістю в Ізраїлі та за кордоном.

Податковий департамент-Консультаційні послуги, Податкове планування, досягнення домовленостей, а також супровід та представлення інтересів податкових органів у всіх судових розглядах, включаючи обробку податку на прибуток, ПДВ та земельного податку.

Військове право-представлення інтересів військовослужбовців, які перебувають на службі, постійного персоналу та резервістів, які підозрюються або звинувачуються у скоєнні злочинів.

Закон про правопорушення та недбалість — автомобільні аварії, нещасні випадки на роботі, страхові претензії, претензії щодо медичної недбалості, збиток від правопорушень.

Суди-представлення інтересів клієнтів у складних цивільних і комерційних судових справах, міжнародних судових розглядах, банківській справі, нерухомості, корпоративному, планувальному і будівельному праві та ліцензуванні бізнесу.

Добавить комментарий

Related Post

Нефтяные сорбентыНефтяные сорбенты

Дослідники Міжнародної Асоціації нафтової індустрії по збереженню навколишнього середовища (International Petroleum Industry Environmental Conservation Association) розрахували, що одна тонна нафти, що потрапила у воду, розливається поступово збільшується плямою, товщина якого

Отслеживание посылкиОтслеживание посылки

Транспортна компанія ЅАТ надає логістичні послуги, здійснює вантажоперевезення по Україні та Європі, експрес-доставку документів і посилок, міжнародну FTL — і LTL-доставку посилок і вантажів.З 2002 року наша команда надає бездоганний

Изготовление фасовочного оборудованияИзготовление фасовочного оборудования

Відмінною характеристикою конструктиву автоматів карусельного типу є роторний тип організації транспортної системи. Готова тара подається в слоти, що знаходяться на роторному столі, тобто каруселі. Залежно від необхідної продуктивності, карусель може