Lerum Sanda

Юридична фірма Lerum Sanda вже 4 роки поспіль входить в число 25 найбільших юридичних фірм в країні і в даний час займає перше місце в країні за кількістю багатопрофільних офісів. Фірма добре відома і є лідером у своїй галузі за рейтингами DUNS100 і BDICODE, а також впливова в своїй області в усьому світі. Про це повідомляє לירום סנדה.

Компанія була заснована в 2009 році радником Лірумом Санда, який спеціалізується в області неплатоспроможності, ліквідації та відновлення підприємств і компаній, що знаходяться в кризі.

Адв Санде обіймав посаду заступника Голови Національного форуму з виконання в Асоціації адвокатів.Сьогодні він представляє колегію адвокатів у різних дискусіях Кнесету, бере участь у розробці законодавства багатьох законів і читає лекції в цій галузі як для господарюючих суб’єктів в економіці, так і в рамках професійних конференцій і тренінгів для юристів.

У фірмі працюють 130 співробітників, у тому числі більше 80 юристів в Ізраїлі і по всьому світу, а також інші фахівці в різних областях: податкова і економіка, обчислювальна техніка, Секретарська, адміністративна, маркетингова, Кадрова і фінансова. Завдяки професійній і багатопрофільній команді, кожен клієнт користується особистою увагою, повною доступністю і ретельним і самовідданим доглядом. Все це при повному поділі процесу з клієнтом і пошуку найбільш ефективних способів досягнення найкращих результатів.

Офісні відділи:
Неплатоспроможність і представництво інтересів боржників-це компанії, юридичні та фізичні особи, які зазнають фінансових труднощів.

Комерційний відділ-Консалтинг та управління складними і багатопрофільними комерційними та цивільними судовими розглядами.

Трудове право-представництво інтересів працівників і роботодавців у спорах в трибуналі.

Банківська справа-представлення інтересів приватних клієнтів перед кредитними спілками і банками.

Правила дорожнього руху-скасування балів, водіння в нетверезому вигляді, наркотики, дискваліфіковане водіння, медичний інститут, автомобільні аварії та повернення прав.

Департамент нерухомості, планування та будівництва-Управління проектами, включаючи будівництво житлових будинків, оновлення міст типу евакуаційного будівництва та типу TAMA 38, а також супутні операції з нерухомістю в Ізраїлі та за кордоном.

Податковий департамент-Консультаційні послуги, Податкове планування, досягнення домовленостей, а також супровід та представлення інтересів податкових органів у всіх судових розглядах, включаючи обробку податку на прибуток, ПДВ та земельного податку.

Військове право-представлення інтересів військовослужбовців, які перебувають на службі, постійного персоналу та резервістів, які підозрюються або звинувачуються у скоєнні злочинів.

Закон про правопорушення та недбалість — автомобільні аварії, нещасні випадки на роботі, страхові претензії, претензії щодо медичної недбалості, збиток від правопорушень.

Суди-представлення інтересів клієнтів у складних цивільних і комерційних судових справах, міжнародних судових розглядах, банківській справі, нерухомості, корпоративному, планувальному і будівельному праві та ліцензуванні бізнесу.

Добавить комментарий

Related Post

АнтикварАнтиквар

Антикварні книги, Старовинні карти і гравюри, рідкісні букіністичні видання-все це ви знайдете на сторінках нашого антикварного дворика «Антикварій»! Детальныше на http://www.antiquariy.ru/. Якщо ви збирач антикварних книг, колекціонер рідкісних карт, або

Блоки аерокБлоки аерок

Ще зовсім недавно автоклавний газобетон був абсолютно новим чорновим матеріалом, про який мало було відомо. У той час газобетон практично не вироблявся на території України, а поставлявся до нас з-за

БатумиБатуми

Батумі знаходиться на східному узбережжі Чорного моря, неподалік кордону з Туреччиною. Від інших приморських курортів Грузії, які схожі швидше на великі села і села, місто відрізняється своєю доглянутістю, сучасністю і