Львов

«Центр Шептицького» (вул.Стрийська, 29), або Бібліотека Українського Католицького Університету, – найкраще місце, щоб почитати книгу біля Стрийського парку. Цей культурний центр-єдиний в сучасній українській історії випадок будівництва нової будівлі для бібліотеки. Втім, побудований у вигляді стилізованої книжкою стопки, Центр Шептицького не зовсім про книги. Ми підскажемо де Львов (забронировать отель), у нас та найбильший вибір отелів в місті. Тут є велика тераса з кольоровими столиками і стільчиками, зелень, проводяться культурні заходи та виставки. Вхід безкоштовний.

Оглядові майданчики

Оглядовий майданчик Високого Замку – Високий Замок) — місце, звідки відкриваються кращі види на Старе місто. Якщо не лякає довгий сходження, то це якраз підійде. Неймовірні панорами міста повністю виправдовують підйом, який можна поєднати з прогулянкою по парку. Зараз на горі розташований телецентр і ретрансляційна вишка, яку видно з будь-якої точки міста.

При підйомі на Високий Замок зверни увагу ще на одну гору, яка подивиться на тебе піщаним обривом — це Лиса гора або гора Лева, місце, овіяне легендами і незаюзанное туристами, тому дуже привабливе. Втім, у цієї привабливості є й інше пояснення. Історія гори почалася в XIV столітті, коли тут був побудований другий замок — палац короля Лева Галицького. Після того, як замок був зруйнований, на горі довгий час жив циганський табір. А потім (так кажуть легенди) вона стала точкою збору відьомських шабашів. Зараз на горі стоїть хрест, а вид звідти чарівний. Піднятися на гору можна витоптаними стежками з вулиць м. Кривоноса та О.Довбуша.

Заберися на вежу готичного костелу Ольги та Єлизавети (пл.Кропивницького, 1) біля вокзалу, щоб перейнятися панорамою міста. Ідеальне місце для соціофобів: туристи туди ніколи не доходять. А дарма — це найвища Львівська будівля-88 метрів!

Побачити Львів з висоти також можна, піднявшись на оглядовий майданчик Ратуші, якщо тебе, звичайно, не лякає підйом в 408 сходинок. Зате вид звідти-космос, всі головні визначні пам’ятки — у твоїх ніг. Підійти в певний час до Ратуші варто, навіть якщо ти не плануєш підніматися на оглядовий майданчик. О 12:00 по буднях і щогодини у вихідні з вікна на вежі з’являються сурмачі і грають мелодію міського гімну.

Добавить комментарий

Related Post

Диагностика и заправка кондиционеров автоДиагностика и заправка кондиционеров авто

Коли на вулиці спека і палюче сонце, буває дуже складно перебувати в машині навіть короткий час. Причиною цього є поломка кондиціонера машини. Щоб уникнути такої ситуації, заправка автокондиціонера повинна проводитися

Femmes slavesFemmes slaves

Слов’янські жінки дійсно красиві, по крайней мере, це те, що про них часто чутно. І вони це добре знають. Вони обожнюють переробляти себе і радіють цьому без комплексів. «Краса врятує

Установка пневматической подвескиУстановка пневматической подвески

Установка пневматической подвески Перевага: — збільшення вантажопідйомності; — зниження бічних кренів і розгойдувань в поворотах і при нерівномірному завантаженні МС; зниження поздовжніх розгойдувань при розгоні / гальмуванні і проїзді через