Мебель

Санкт-Петербург традиційно і, цілком заслужено затверджений в громадській думці культурною столицею Росії. Дійсно, починаючи з моменту заснування міста Петром Великим, десятки і сотні найталановитіших представників творчої, наукової і виробничої еліти Європи приїжджали до нас, щоб втілити тут накопичені століттями знання та досвід. Великі архітектори і дизайнери з Італії, Франції, Німеччини та інших країн Європи, за два століття створили унікальний ансамбль палаців, проспектів, набережних, скульптур і монументів. Поруч з ними творили талановиті російські архітектори, такі як А. Н. Воронихин і А. Д. Захаров. Не менш відомі імена чудових червонодеревників і творців петербурзьких інтер’єрів, кращі з яких ми можемо бачити в царських палацах та будинках знаті. Там ми можемо насолоджуватися гармонією класичних рішень виконаних в майстернях і мануфактурах Бонавері, Г. Гамбса, К. Б. Майєра, г-В. Бюхтгера і багатьох інших. Туристи з усього світу захоплюються божественним «петербурзьким стилем», який наповнює все різноманіття його матеріального втілення.

Наш генезис і сучасність
Мережа інтер’єрних салонів Le Tabouret виникла в нашому прекрасному місті і тому, природно, стиль і душа його наклали відбиток на нас. Двадцять років тому ми були представлені в Санкт-Петербурзі, в основному, зразками, так званої класичної меблів і предметів інтер’єру в стилі бароко, рококо, ампір, класичний модерн, арт-деко і прованс.

Зараз на наших подіумах і в інтернет магазині демонструються колекції меблів та інтер’єру самого широкого спектра, від вічно живої класики до сучасних стилів, таких як лофт, скандинавський та гранж. У нас представлена не тільки елітні Мебель з масиву дерева провідних світових брендів, але і цілком доступна, недорога «народна».

Ми традиційно продаємо меблі італійську, французьку, англійську та американську, хоча в останні роки значний потік колекцій, інтер’єрних предметів і аксесуарів до нас надходить з Китаю, В’єтнаму та країн південно-східної Азії.

Наші переваги та особливості:
· Le Tabouret – це не стандартний інтернет-магазин, де ведуться тільки онлайн продажу. Більшість популярних колекцій виставлені в наших виставкових залах. Покупець може «наживо» познайомиться з ними, оцінити якість, колір, відтінки обробки і нюанси стилю, адже навіть найкраща фотографія передати їх нездатна;

Добавить комментарий

Related Post

Чистка бойлераЧистка бойлера

Стабільно працюючий бойлер є одним з ключових факторів комфорту в будинку, адже саме цей прилад забезпечує нас таким чудовим благом цивілізації, як Постійне гаряче водопостачання. У нас найкраща чистка бойлера