Отопластика

Отопластика-це спосіб корекції форми і розмірів вушної раковини. В процесі процедури змінюють конфігурацію хрящової тканини вуха: в деяких випадках видаляють надлишок, в інших — лише усувають дефект. Виконує маніпуляцію пластичний хірург або ЛОР, що пройшов необхідну спеціалізацію. Показання діляться на реконструктивні і естетичні. Перші — це корекція порушень, які виникли після травм, невдалих операцій, а також вроджених і набутих хвороб. отопластика і пластика обличчя за естетичними показаннями проводиться за бажанням клієнта. Чого можна домогтися процедурою:

Пластична хірургія вух

усунути оттопыренность вух;
зробити вуха симетричними і пропорційними;
відкоригувати розмір вушної раковини. Метод дозволяє усунути психологічний і косметологічний дискомфорт, пов’язаний з неестетичною формою або розмірами вушної раковини. До інших переваг процедури відносять:

непомітність втручання-розрізи виконують так, що їх не видно після операції (відгуки наших пацієнтів це підтверджують);
мала травматичність процедури;
гнучка вартість процедури-ціна змінюється в залежності від обсягів втручання.
Даний метод має і протипоказання. До них відносять будь-яку супутню патологію, яка може вплинути на проведення операції. Рішення про це приймає пластичний хірург спільно з суміжними фахівцями. Якщо вас зацікавила отопластика.

Добавить комментарий

Related Post

Зимние шиныЗимние шины

Хіба є щось важливіше і дорожче власної безпеки і безпеки своїх близьких? Будь-яка людина, не замислюючись, відповість, що ні! Живучи в нашому регіоні, ми всі знаємо, яка в нас нестабільна

ОдессаОдесса

Рейсовий автобус Любопіль-Доброслав, може скоротити кількість поїздок, у зв’язку зі станом місцевих доріг. Нещодавно водій, який привіз пасажирів з Доброслава в Любополь, оголосив, що у зв’язку з поганим станом доріг,

Как правильно подобрать картины к интерьеруКак правильно подобрать картины к интерьеру

Прежде всего картина должна нравиться, находить отклик в сердце. Шедевры живописи, созданные известными авторами, конечно, не всем по карману, но есть множество талантливых художников, чьи работы не оставят вас равнодушными.