Отопластика

Отопластика-це спосіб корекції форми і розмірів вушної раковини. В процесі процедури змінюють конфігурацію хрящової тканини вуха: в деяких випадках видаляють надлишок, в інших — лише усувають дефект. Виконує маніпуляцію пластичний хірург або ЛОР, що пройшов необхідну спеціалізацію. Показання діляться на реконструктивні і естетичні. Перші — це корекція порушень, які виникли після травм, невдалих операцій, а також вроджених і набутих хвороб. отопластика і пластика обличчя за естетичними показаннями проводиться за бажанням клієнта. Чого можна домогтися процедурою:

Пластична хірургія вух

усунути оттопыренность вух;
зробити вуха симетричними і пропорційними;
відкоригувати розмір вушної раковини. Метод дозволяє усунути психологічний і косметологічний дискомфорт, пов’язаний з неестетичною формою або розмірами вушної раковини. До інших переваг процедури відносять:

непомітність втручання-розрізи виконують так, що їх не видно після операції (відгуки наших пацієнтів це підтверджують);
мала травматичність процедури;
гнучка вартість процедури-ціна змінюється в залежності від обсягів втручання.
Даний метод має і протипоказання. До них відносять будь-яку супутню патологію, яка може вплинути на проведення операції. Рішення про це приймає пластичний хірург спільно з суміжними фахівцями. Якщо вас зацікавила отопластика.

Добавить комментарий

Related Post

Lerum SandaLerum Sanda

Юридична фірма Lerum Sanda вже 4 роки поспіль входить в число 25 найбільших юридичних фірм в країні і в даний час займає перше місце в країні за кількістю багатопрофільних офісів.

Женские платьяЖенские платья

Жіночі сукні-найкраще що придумали модельєри Це один з найпопулярніших елементів жіночого одягу, тому що саме плаття наповнює нас енергією жіночності і привабливості. Їх прототипом можна вважати плащі і накидки. Фасони

Гаражні воротаГаражні ворота

Гараж — не просто місце для цілорічного «проживання» автомобіля. Нерідко це приміщення служить в деякому роді чоловічим клубом, де обговорюються проблеми стану авто, його обслуговування і ремонту. Правильно підібрані ворота